Location : Home > U > UBC1C102MNS1MS
UBC1C102MNS1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UBC1C102MNS1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBC1C102MNS1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 77770 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UBC1C102MNS1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 510700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBC1C102MNS1MS RoHS Compliant 38064 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBC1C102MNS1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 1000uF 150c 16X16.5 Lea 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com