Location : Home > S > SCRH74B-390
SCRH74B-390
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH74B-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH74B-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.91A 1KHZ 32055 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH74B-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.91A 1KHZ 57479 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com