Location : Home > S > SCRH74B-331
SCRH74B-331
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH74B-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH74B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.32A 1KHZ 31955 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH74B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.32A 1KHZ 57379 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com