Location : Home > E > ELF-25F020A
ELF-25F020A
Share on FacebookShare on Facebook
ELF-25F020A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELF-25F020A 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELF-25F020A standard package with RoHS 45650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
ELF-25F020A RoHS Compliant 39624 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ELF-25F020A 865497 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09F-155-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766
IRKL56/16A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL HISCR 1600V 60A ADDAPAK
IRKL56/16A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKL56/16A IR 25519 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
JAN2N6547 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 15A TO3
JAN2N6547 MOT 234510 newest for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
JAN2N6547 MOT 37140 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JAN2N6547 MOT 38224 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JAN2N6547 MOT 47150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EZA-CT00AAAJ Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 10 Ohms, C = 10pF 0805 (2012 Metric)
EZA-CT00AAAJ 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EZA-CT00AAAJ 789546 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ATS-17D-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
ATS-21D-115-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
ATS-09F-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
FN2060-20-06 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 20A
FN2060-20-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 20A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
KE700AB1/4 Hardware, Fasteners, Accessories Knobs SWITCH KNOB KNURL 0.74" BL/NAT
KE700AB1/4 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE700AB1/4 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0830432 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ELECTRL WARN 0.49"X0.49"
1008-821H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820nH Unshielded Inductor 708mA 300 mOhm Max 2-SMD
1008-821H Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1008-821H STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4590-336K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33mH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 25.7 Ohm Max Axial
4590-336K API Delevan 56929 2015+ INDUCTOR HIGH CURRENT 33000UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4590-336K Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1535B Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.5mH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 9 Ohm Max Axial