Location : Home > S > SCEP147H-4R7
SCEP147H-4R7
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147H-4R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147H-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 17.6A 100KHZ 62585 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147H-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 17.6A 100KHZ 57859 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP147H-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 17.6A 100KHZ 48170 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
624H Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE