Location : Home > S > SCEP147H-3R5
SCEP147H-3R5
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147H-3R5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147H-3R5 INDUCTOR SMD 3.50UH 20.8A 100KHZ 61735 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147H-3R5 INDUCTOR SMD 3.50UH 20.8A 100KHZ 57009 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP147H-3R5 INDUCTOR SMD 3.50UH 20.8A 100KHZ 46470 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com