Location : Home > S > SCEP147H-5R9
SCEP147H-5R9
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147H-5R9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147H-5R9 INDUCTOR SMD 5.90UH 16.4A 100KHZ 62485 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147H-5R9 INDUCTOR SMD 5.90UH 16.4A 100KHZ 57759 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com