Location : Home > S > SC52LC-2R2
SC52LC-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SC52LC-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC52LC-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.63A 100KHZ 42325 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC52LC-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.63A 100KHZ 57749 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com