Location : Home > A > ATS-05E-165-C1-R0
ATS-05E-165-C1-R0
MJF18008 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 450V 8A TO220-3FP
MJF18008 ON 45000 2016 TO-2203LEADFULLPAK FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MJF18008 38776 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
SI7726DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 35A 1212-8
SI7726DN-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI7726DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 232080 1538+ MOSFET N-CH 30V 35A 1212-8 Alphatek Technology Limited
SI7726DN-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH 30V 35A 1212-8 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-06H-106-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T766
ATS-16H-37-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
PLA10AS3630R3D2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 4.5 Ohm
PLA10AS3630R3D2B ELECTRONIC 26941 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLA10AS3630R3D2B MURATA 30000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
PLA10AS3630R3D2B STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PLA10AS3630R3D2B Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-04G-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-05B-87-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
ATS-06C-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
912-195 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.195" (4.95mm) Natural
912-195 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-40D Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Steatite 1.500" (38.10mm) 1 1/2" White
907-625 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.625" (15.88mm) 5/8" Natural
907-625 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
904-065 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.065" (1.65mm) Natural
TO-121-060 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose Square 0.060" (1.52mm) Natural