Location : Home > S > SC52LC-220
SC52LC-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC52LC-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC52LC-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.56A 100KHZ 42425 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC52LC-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.56A 100KHZ 57849 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com