Location : Home > S > SC414MF-150
SC414MF-150
Share on FacebookShare on Facebook
SC414MF-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC414MF-150 INDUCTOR SMD 15UH 0.72A 100KHZ 57559 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC414MF-150 INDUCTOR SMD 15UH 0.72A 100KHZ 47570 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com