Location : Home > 2 > 2300HT-150-H
2300HT-150-H
Share on FacebookShare on Facebook
2300HT-150-H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2300HT-150-H INDUCTOR TOROID 15UH 15 HORIZ 47930 Bourns 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2300HT-150-H INDUCTOR TOROID 15UH 15 HORIZ 47930 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2300HT-150-H INDUCTOR TOROID 15UH 15 HORIZ 15450 JW Miller A Bourns Company 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
744228 Filters Common Mode Chokes 25¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.8 kOhm @ 1kHz 1A DCR 120 mOhm