Location : Home > S > SC414MF-120
SC414MF-120
Share on FacebookShare on Facebook
SC414MF-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC414MF-120 INDUCTOR SMD 12UH 0.81A 100KHZ 57759 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC414MF-120 INDUCTOR SMD 12UH 0.81A 100KHZ 47970 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com