Location : Home > S > SC108-221
SC108-221
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-221 INDUCTOR SMD 220UH 1.00A 1KHZ 31975 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-221 INDUCTOR SMD 220UH 1.00A 1KHZ 57399 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-221 INDUCTOR SMD 220UH 1.00A 1KHZ 47250 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com