Location : Home > S > SC108-181
SC108-181
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.20A 1KHZ 31775 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.20A 1KHZ 57199 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.20A 1KHZ 46850 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com