Location : Home > S > SC108-180
SC108-180
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.05A 2.52MHZ 31675 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.05A 2.52MHZ 57099 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.05A 2.52MHZ 46650 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com