Location : Home > S > SC108-220
SC108-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-220 INDUCTOR SMD 22UH 2.80A 2.52MHZ 31875 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-220 INDUCTOR SMD 22UH 2.80A 2.52MHZ 57299 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-220 INDUCTOR SMD 22UH 2.80A 2.52MHZ 47050 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com