Location : Home > R > RG2012P-88R7-B-T1
RG2012P-88R7-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-88R7-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-88R7-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 88.7ohm 0.1 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-88R7-B-T1 RES SMD 88.7 OHM 0.1 1/8W 0805 809100 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-88R7-B-T1 RES SMD 88.7 OHM 0.1 1/8W 0805 703900 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-88R7-B-T1 RES SMD 88.7 OHM 0.1 1/8W 0805 799100 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.