Location : Home > M > MCS04020D4020BE100
MCS04020D4020BE100
Share on FacebookShare on Facebook
MCS04020D4020BE100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCS04020D4020BE100 RES SMD 402 OHM 0.1 1/16W 0402 794200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MCS04020D4020BE100 RES SMD 402 OHM 0.1 1/16W 0402 689000 Vishay BC Components 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
MCS04020D4020BE100 RES SMD 402 OHM 0.1 1/16W 0402 1429500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCS04020D4020BE100 RES SMD 402 OHM 0.1 1/16W 0402 784200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC50A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 50W