Location : Home > C > CRCW120691R0FKTA
CRCW120691R0FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW120691R0FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW120691R0FKTA RoHS Compliant 37475 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW120691R0FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 91ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AEL20US24 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
MP1-3Q-2Q-1E-1Q-30 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP1-3Q-2Q-1E-1Q-30 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS3-K9-K9-B5-00-CE IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS3-K9-K9-B5-00-CE NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC8-2412SRW/H2/A/M/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 8W 24VIN 12VOUT
RG2012P-1371-B-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/8W 0805
RG2012P-1371-B-T1 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG2012P-1371-B-T1 Susumu 693400 1532+ RES SMD 1.37K OHM 0.1 1/8W 0805 Alphatek Technology Limited
RG2012P-1371-B-T1 Susumu 788600 2015+ RES SMD 1.37K OHM 0.1 1/8W 0805 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-1371-B-T1 Susumu 798600 17+/18+ RES SMD 1.37K OHM 0.1 1/8W 0805 FindCores Electronics Co.,Ltd.
UEI15-120-Q12PM-C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 15.6W 12V 1.3A
UEI15-120-Q12PM-C 645412 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UEI15-120-Q12PM-C 645412 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UEI15-120-Q12PM-C IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UEI15-120-Q12PM-C NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SZX-SMB-14 Relays Relay Sockets Relay Socket Panel Mount
SZX-SMB-14 789646 13+ fenkey electronics co.,ltd
SZX-SMB-14 789646 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SZX-SMB-14 789646 13+ Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
MK2KP DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
MK2KP DC24 Omron 3000 12+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor