Location : Home > R > RG2012P-8250-P-T1
RG2012P-8250-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8250-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8250-P-T1 RES SMD 825 OHM 0.02 1/8W 0805 804000 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8250-P-T1 RES SMD 825 OHM 0.02 1/8W 0805 698800 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8250-P-T1 RES SMD 825 OHM 0.02 1/8W 0805 794000 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8250-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 825ohm 0.02 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2902998 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 30W