Location : Home > R > RG2012P-8450-P-T1
RG2012P-8450-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8450-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8450-P-T1 RES SMD 845 OHM 0.02 1/8W 0805 803900 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8450-P-T1 RES SMD 845 OHM 0.02 1/8W 0805 698700 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8450-P-T1 RES SMD 845 OHM 0.02 1/8W 0805 793900 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8450-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 845ohm 0.02 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com