Location : Home > R > RG2012P-8060-P-T1
RG2012P-8060-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8060-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8060-P-T1 RES SMD 806 OHM 0.02 1/8W 0805 804100 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8060-P-T1 RES SMD 806 OHM 0.02 1/8W 0805 698900 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8060-P-T1 RES SMD 806 OHM 0.02 1/8W 0805 794100 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8060-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 806ohm 0.02 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com