Location : Home > R > RCL061284R5FKEA
RCL061284R5FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061284R5FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061284R5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 84.5ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061284R5FKEA RES SMD 84.5 OHM 1 1/2W 0612 813600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061284R5FKEA RES SMD 84.5 OHM 1 1/2W 0612 708400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061284R5FKEA RES 84.5 OHM .5W 1 0612 WIDE 6625 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor