Location : Home > R > RT0805DRD0778K7L
RT0805DRD0778K7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805DRD0778K7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805DRD0778K7L 854679 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RT0805DRD0778K7L RES SMD 78.7K OHM 0.5 1/8W 0805 909300 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0805DRD0778K7L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 78.7K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0805DRD0778K7L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 78.7K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0805DRD0778K7L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 78.7K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com