Location : Home > R > RCL061286R6FKEA
RCL061286R6FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061286R6FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061286R6FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 86.6ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061286R6FKEA RES SMD 86.6 OHM 1 1/2W 0612 813500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061286R6FKEA RES SMD 86.6 OHM 1 1/2W 0612 708300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061286R6FKEA RES 86.6 OHM .5W 1 0612 WIDE 7650 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor