Location : Home > R > RCL06127R50JNEA
RCL06127R50JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06127R50JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06127R50JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 7.5ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL06127R50JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 7.5ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06127R50JNEA RES SMD 7.5 OHM 5 1/2W 0612 899300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06127R50JNEA RES SMD 7.5 OHM 5 1/2W 0612 794100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06127R50JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 7.5ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.