Location : Home > R > RCL06126R20JNEA
RCL06126R20JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06126R20JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06126R20JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 6.2ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL06126R20JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 6.2ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06126R20JNEA RES SMD 6.2 OHM 5 1/2W 0612 899400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06126R20JNEA RES SMD 6.2 OHM 5 1/2W 0612 794200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06126R20JNEA RES 6.2 OHM .5W 5 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor