Location : Home > R > RCL06128R20JNEA
RCL06128R20JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06128R20JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06128R20JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.2ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06128R20JNEA RES SMD 8.2 OHM 5 1/2W 0612 899200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06128R20JNEA RES SMD 8.2 OHM 5 1/2W 0612 794000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06128R20JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 8.2ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.