Location : Home > P > PZU16DB2,115
PZU16DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU16DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU16DB2,115 DIODE ZENER DUAL 16V SC-88A 241760 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU16DB2,115 DIODE ZENER DUAL 16V SC-88A 802600 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395378505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3210619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)