Location : Home > P > PZU18DB2,115
PZU18DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU18DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU18DB2,115 DIODE ZENER DUAL 18V SC-88A 241860 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU18DB2,115 DIODE ZENER DUAL 18V SC-88A 802500 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1839681 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole