Location : Home > 2 > 20020004-D052B01LF
20020004-D052B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020004-D052B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020004-D052B01LF TERM BLOCK 147850 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZMM5256B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW MINIMELF
ZMM5256B-7 N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZMM5256B-7 DIODES 40000 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ZMM5256B-7 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1SMA5937BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1.5W SMA
1SMA5937BT3G ON 12630 14-15+ SMA Nego IC Co.Doris@negoic.com
0661360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-20 AWG
0661360000 WEIDMULLER(KLI 135 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1951925 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)