Location : Home > P > PVL100BY-F-Y
PVL100BY-F-Y
Share on FacebookShare on Facebook
PVL100BY-F-Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04A-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-04H-69-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
CM9900-225 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 431 mOhm
CM9900-225 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CM9900-225 API Delevan Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
CM9900-225 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
ATS-18D-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-14A-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
ATS-04A-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-13D-143-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
ATS-04F-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-17D-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
28B0735-300 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 150 Ohm @ 100MHz ID 0.400" Dia (10.16mm) OD 0.735" Dia (18.67mm) Length 0.562" (14.27mm)
28B0735-300 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
28B0735-300 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-05C-128-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
SC3DM-151 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Shielded Inductor 680mA 800 mOhm Max Nonstandard
SC3DM-151 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC3DM-151 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3DM-151 Signal Transformer 47710 1525+ INDUCTOR SMD 150UH 0.028A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC3DM-151 Signal Transformer 57629 2015+ INDUCTOR SMD 150UH 0.028A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
596-00826 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ELECTRL WARN 4.12"X0.75"