Location : Home > S > SC3DM-151
SC3DM-151
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DM-151 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DM-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.028A 100KHZ 57629 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3DM-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.028A 100KHZ 47710 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com