Location : Home > A > ATS-18D-149-C1-R0
ATS-18D-149-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03H-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
DC0039/01-PC99-0.06 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PC99 SCR 62X25.9X0.06MM
DC0039/01-PC99-0.06 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A16162-02 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX HR420 18" X 18"
A16162-02 IC 40870 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A16162-02 NEW 77890 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM1011-106 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 390 mOhm
CM1011-106 39184 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CM1011-106 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM1011-106 STOCK 46040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-13F-198-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT
ATS-10D-196-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
ATS-16B-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-13G-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
PE-0402FB601ST Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 300mA 1 Lines 550 mOhm DCR -40¡ãC ~ 105¡ãC
PE-0402FB601ST IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PE-0402FB601ST PULSE 300000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
PE-0402FB601ST PULSE 300000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
PE-0402FB601ST PULSE 300000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
R44-1001502 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Brass 0.591" (15.00mm)
R44-1001502 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R44-1001502 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-12-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Resting Mount / Snap Lock Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4"
SDR0602-120ML Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 260 mOhm Max Nonstandard
SDR0602-120ML 649652 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SDR0602-120ML 649652 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SDR0602-120ML 649652 13+ fenyang electronics co.,ltd
SDR0602-120ML originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
103-681G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Inductor 435mA 520 mOhm Max 2-SMD
103-681G 39026 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
103-681G Electronics 26681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103-681G IC 38462 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103-681G STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4470-22F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Molded Inductor 540mA 1.8 Ohm Max Axial