Location : Home > P > PBRC-3.38BR
PBRC-3.38BR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-3.38BR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-3.38BR RESONATOR CER 3.38MHZ SMD 139850 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PBRC-3.38BR RESONATOR CER 3.38MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PBRC-3.38BR RESONATOR CER 3.38MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBRC-3.38BR RESONATOR CER 3.38MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
PBRC-3.38BR RESONATOR CER 3.38MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8325-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8325-310C Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8325-310C Aries Electronics 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-130-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-130-41-007101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-130-41-007101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-130-41-007101 Preci-Dip 288790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-066-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-104550-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1748460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 32POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748460000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1748460000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1639910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639910000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639910000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
812-22-022-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-022-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-2232263-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-2232263-2 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2232263-2 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN RCPT HOUSING 2POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-2232263-2 TE Connectivity AMP Connectors 277910 2016+ CONN RCPT HOUSING 2POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232263-2 TEconnecti 14400 0 NANAM electronics
432605-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)