Location : Home > P > PBRC-3.24AR
PBRC-3.24AR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-3.24AR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-3.24AR RESONATOR CER 3.24MHZ SMD 139750 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PBRC-3.24AR RESONATOR CER 3.24MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PBRC-3.24AR RESONATOR CER 3.24MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBRC-3.24AR RESONATOR CER 3.24MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
PBRC-3.24AR Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-93-133-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-133-41-001000 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431115-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431115-18-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1765110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1765110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5/30 AU OR TPC Global Service Co.Ltd.
1765110000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 30POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
855-22-008-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
855-22-008-30-001101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
855-22-008-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
855-22-008-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147060 2016+ CONN HEADER DBL 8POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
855-22-008-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298710 2016+ CONN HEADER DBL 8POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)