Location : Home > P > PBRC-3.60AR
PBRC-3.60AR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-3.60AR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-3.60AR 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PBRC-3.60AR ROSH 16789 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PBRC-3.60AR 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PBRC-3.60AR 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PBRC-3.60AR 654789 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
PBRC-3.60AR RESONATOR CER 3.60MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-127-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-127-41-003000 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282959-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
282959-8 Electronics 26209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
282959-8 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282959-8 Semiconductor 21953 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
282959-8 STOCK 47000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
316-83-159-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0719731028 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
169-PRS13001-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
T38023-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38023-17-0 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38023-17-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1975765 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1975765 Phoenix Contact 157030 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1975765 Phoenix Contact 298930 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1734709-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-1734709-2 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1734709-2 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1723101308 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Gold