Location : Home > P > PBRC-2.50AR
PBRC-2.50AR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-2.50AR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-2.50AR RESONATOR CER 2.50MHZ SMD 140230 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PBRC-2.50AR RESONATOR CER 2.50MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PBRC-2.50AR RESONATOR CER 2.50MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBRC-2.50AR RESONATOR CER 2.50MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
PBRC-2.50AR RESONATOR CER 2.50MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3073870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3073870 Phoenix Contact 139690 NEW RoHS UT 6-TG P/P-EX FindCores Electronics Inc.
3073870 Phoenix Contact 241920 1538+ UT 6-TG P/P-EX Alphatek Technology Limited
3073870 Phoenix Contact 241920 1538+ UT 6-TG P/P-EX AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3073870 Phoenix Contact 87930 2015+ UT 6-TG P/P-EX RENXIM Electronics Co.,Ltd.
805-87-084-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-147747-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
2-147747-0 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-147747-0 TE Connectivity AMP Connectors 287810 2016+ CONN RCPT 40POS DL .100 STR GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-147747-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 40POS DL .100 STR GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
NPPN402FFKP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN402FFKP-RC IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN402FFKP-RC NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN402FFKP-RC Sullins Connector Solutions 147270 2016+ CONN HEADER .079 80POS Unitronix Electronics Limited
325033-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325033-16-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-058-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-058-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1986692-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986692-4 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986692-4 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445100-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1445100-8 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ CONN HEADER 8POS R/A GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445100-8 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1445100-8 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 8POS R/A GOLD SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd