Location : Home > S > SIT8008ACT1-30S
SIT8008ACT1-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT1-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT1-30S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 97650 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACT1-30S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 57699 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-250-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
114-93-640-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
114-93-640-41-117000 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157320 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38545-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38545-16-0 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38545-16-0 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
322-83-114-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-83-114-41-001101 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-83-114-41-001101 Preci-Dip 157430 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-83-114-41-001101 Preci-Dip 298070 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com