Location : Home > S > SIT1602AIL8-30S
SIT1602AIL8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139600 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57249 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719730232 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
91763-124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold