Location : Home > M > MTZJT-774.7B
MTZJT-774.7B
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-774.7B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-774.7B s/n 24640 ROHM 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MTZJT-774.7B DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-34 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MTZJT-774.7B DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-34 232440 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MTZJT-774.7B 1028+ 5000 n/a 1028+ new in stock WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015446810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
14-3508-312 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3508-312 Aries Electronics 147780 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3508-312 Aries Electronics 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-312 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20021323-00032T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00032T4LF Amphenol FCI 157350 2016+ CONN RCPT 32POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00032T4LF Amphenol FCI 297750 2016+ CONN RCPT 32POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
824-22-022-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-022-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157050 2016+ CONN HEADER SPRING 22POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-022-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN HEADER SPRING 22POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1277740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277740000 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277740000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43020-1601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
43020-1601 Electronics 27059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
43020-1601 Original 39404 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
43020-1601 Semiconductor 20745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
43020-1601 STOCK 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1828964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1828964 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1828964 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1828964 Phoenix Contact 287310 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com