Location : Home > M > MTZJT-774.7C
MTZJT-774.7C
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-774.7C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-774.7C DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-34 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MTZJT-774.7C DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-34 232340 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MTZJT-774.7C 1028+ 5000 n/a 1028+ new in stock WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-136-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-136-41-035101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-136-41-035101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-136-41-035101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8470-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8470-610C Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8470-610C Aries Electronics 277410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8470-610C IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929984-01-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-34 3M 147780 2016+ CONN SOCKET 34POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929984-01-34 3M 297370 2016+ CONN SOCKET 34POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-34 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430500-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5448611 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448611 Phoenix Contact 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448611 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929974-01-10 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
929974-01-10 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
929974-01-10 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929974-01-10 3M 298730 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPPE-D07-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-D07-SP-BK Sullins Connector Solutions 157260 2016+ CONN HEADER 1MM 14POS Unitronix Electronics Limited
1-770971-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold
104130-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
104130-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER LOPRO R/A .100 10POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T38015-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38015-21-0 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38015-21-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-179958-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.400" (10.16mm)
1-179958-6 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-179958-6 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-160583-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated