Location : Home > M > MTZJT-774.3C
MTZJT-774.3C
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-774.3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-774.3C ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MTZJT-774.3C DIODE ZENER 4.3V 500MW DO-34 231590 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MTZJT-774.3C standard package with RoHS 43190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-134-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
433615-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433615-10-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3050387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 14-20 AWG
3050387 Phoenix Contact 147430 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3050387 Phoenix Contact 289090 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3050387 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
801-43-028-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold