Location : Home > M > MR072C334KAA
MR072C334KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR072C334KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR072C334KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.33uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR072C334KAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR072C334KAA CAP CER 0.33UF 200V 10 RADIAL 892200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MR072C334KAA CAP CER 0.33UF 200V 10 RADIAL 787000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR072C334KAA CAP CER 0.33UF 200V 10 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR072C334KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.33uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR072C334KAA CAP CER 0.33UF 200V 10 RADIAL 1442200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com