Location : Home > M > MR072C334MAA
MR072C334MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR072C334MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR072C334MAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR072C334MAA CAP CER 0.33UF 200V 20 RADIAL 786900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR072C334MAA CAP CER 0.33UF 200V 20 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR072C334MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.33uF 20 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR072C334MAA CAP CER 0.33UF 200V 20 RADIAL 1442100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MR072C334MAA CAP CER 0.33UF 200V 20 RADIAL 892100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.