Location : Home > C > C2225C333F5GACTU
C2225C333F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C333F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C333F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2225C333F5GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2225C333F5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 1 NP0 2225 891800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2225C333F5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 1 NP0 2225 786600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2225C333F5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 1 NP0 2225 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C2225C333F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd