Location : Home > M > MR082C105MAA
MR082C105MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR082C105MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR082C105MAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR082C105MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1uF 20 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR082C105MAA CAP CER 1UF 200V 20 RADIAL 895500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MR082C105MAA CAP CER 1UF 200V 20 RADIAL 790300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR082C105MAA CAP CER 1UF 200V 20 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR082C105MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1uF 20 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR082C105MAA CAP CER 1UF 200V 20 RADIAL 1445500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com