Location : Home > M > MMSZ15ET1G
MMSZ15ET1G
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ15ET1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ15ET1G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ15ET1G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 241750 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MMSZ15ET1G 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
MMSZ15ET1G 24335 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ15ET1G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 241750 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMSZ15ET1G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 579700 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-153-15-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 153POS GOLD
510-83-153-15-061101 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-153-15-061101 Preci-Dip 157330 2016+ CONN SOCKET PGA 153POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-153-15-061101 Preci-Dip 277350 2016+ CONN SOCKET PGA 153POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-042-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
410-83-254-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-254-41-001101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-254-41-001101 Preci-Dip 147780 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-254-41-001101 Preci-Dip 287670 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1516910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1516910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 22POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1516910000 Weidmuller 157150 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1516910000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1555660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1555660000 Weidmuller 146980 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1555660000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878310620 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0878310620 MISC 392 AVAIL BICO TRADING COMPANY
5013290214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.130" (3.30mm)
5013290214 Molex, LLC 287530 2016+ 3.3 W/W INERTIA LOCK PLUG HSG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)