Location : Home > M > MMSZ15T3G
MMSZ15T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ15T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ15T3G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ15T3G SOD123PBFR 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMSZ15T3G RoHS Compliant 39606 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ15T3G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 241650 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-248-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-43-042-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-87-056-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
121-13-964-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
121-13-964-41-001000 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
121-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 1 LVL .900 64POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd